تازه ترین مطالب

آخرین دیدگاهها

اخبار کوتاه پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد

اخبار کوتاه پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد
اخبار کوتاه پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد

حضور کارکنان شرکت برق منطقه‌ای یزد در همایش کویرنوردی

گروه کویرنوردی پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد در همایش کویر نوردی مشترک صنعت آب و برق استان یزد که به میزبانی شرکت تولید نیروی برق منطقه شرق و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی در محل کمپ کویرنوردی فهرج برگزار شد شرکت کردند.

همکاری پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی برق منطقه‌ای یزد با ستاد ارتباطات مردمی دولت سیزدهم

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان یزد، جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد با ستاد ارتباطات مردمی دولت سیزدهم همکاری کردند.

حضور در نشست مجازی فرماندهان و بسیجیان نمونه پایگاه های بسیج صنعت آب و برق کشور با وزیر نیرو

فرمانده و دو نفر از بسیچیان نمونه سال ۱۴۰۰ پایگاه مقاومت بسیج اداری شهید سامعی شرکت برق منطقه‌‌ای یزد، ضمن شرکت در نشست فرماندهان و بسیجیان نمونه پایگاه‌های بسیج صنعت آب و برق با وزیر نیرو، از محور‌های اصلی فعالیت‌های بسیج وزارت نیرو مطلع شدند.

در این نشست مجازی که با همت شورای انسجام بخشی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج صنعت آب و برق استان یزد در سالن کنفرانس شهید رضایی شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد، فرماندهان و بسیجیان برگزیده پایگاه‌های شرکت‌های صنعت آب وبرق استان حاضر بوده و از سوی فرمانده بسیج توانیر مورد تقدیر قرار گرفتند.

معرفی محور‌های اصلی فعالیت‌های بسیج وزارت نیرو از جمله کانون نخبگان صنعت آب و برق، قرارگاه سازندگی برای مدیریت بحران و محرومیت زدایی، حوزه دفاعی امنیتی به عنوان یکی از پایه‌های اصلی دفاع از مقر و حوزه فرهنگ سازی با نشر آموزه‌های امام راحل، رهبری و سیره شهدا از جمله مباحث مطرح شده در این ارتباط ویدیوکنفرانسی بود.

همچنین تاکید بر داشتن تفکر و اراده بسیجی و پاسداشت بسیج به عنوان گران‌بها‌ترین یادگار امام خمینی و داشتن فرهنگ بسیجی به عنوان الگو و تبدیل بحران‌ها به فرصت، معرفی تکالیف همکاران بسیجی صنعت آب و برق، تاکید بر انجام درست مسئولیت‌ها و ماموریت‌ها و توجه به توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و امکانات موجود در راستای حل مشکلات صنعت آب و برق و اجرای برنامه‌های تدوین شده و انجام فعالیت‌های جهادی و جهشی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.