تازه ترین مطالب

آخرین دیدگاهها

برگزاری مانور زلزله در دبیرستان علامه طباطبایی با مشارکت شرکت برق منطقه‌ای یزد

برگزاری مانور زلزله در دبیرستان علامه طباطبایی با مشارکت شرکت برق منطقه‌ای یزد
برگزاری مانور زلزله در دبیرستان علامه طباطبایی با مشارکت شرکت برق منطقه‌ای یزد

 

هم‌زمان با سراسر کشور و پیرو هماهنگی دفتر مدیریت بحران استانداری مانور آمادگی در مقابل زلزله با حضور مدیرعامل، معاون هماهنگی و دبیر ستاد مدیریت بحران شرکت برق منطقه‌ای یزد در دبیرستان پسرانه علامه طباطبایی آزادشهر یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل این شرکت در سخنانی در نمازخانه این آموزشگاه، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، زلزله را یکی از بزرگ‌ترین بلایای طبیعی که کشور را تهدید می‌کند برشمرد و گفت: علم امروز وقوع زلزله را پیش‌بینی نمی‌کند اما با اقدامات پیشگیرانه و آموزشی می‌توان خسارات مالی و جانی را به حداقل رساند.

وی با اشاره به زلزله اخیر در کرمانشاه، افزود: مفتخریم که در این زلزله به سدها و تاسیسات مهندسی وزارت نیرو که در برابر زلزله مقاوم بودند کمترین آسیب وارد شد و متخصصان صنعت برق و آب کشور در زمانی کوتاه، آب و برق مناطق زلزله‌زده را مجدد تامین کردند.

صباغزادگان در ادامه این مراسم با اشاره به تاکید رسول گرامی اسلام به برپاداشتن نماز، گفت: خوشبختانه این فریضه مهم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشورمان به بهترین شکل ممکن برپا می‌شود.

همچنین علیرضا حاجی حسینی دبیر ستاد مدیریت بحران این شرکت در مصاحبه با دفتر روابط عمومی، گفت: مانور سراسری زلزله و ایمنی با رویکرد ارتقاء آمادگی و مقابله با زلزله در مدارس، با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» برگزار و همزمان با آن، بر اهمیت آموزش مسائل ایمنی به‌ویژه در مراکز آموزشی تاکید شد.

شایان‌ذکر است، ‌در پایان این مانور، هدایایی به‌رسم یادبود به دانش آموزان برگزیده همکار در این مانور و همچنین خادمان نماز این مدرسه از طرف شرکت برق منطقه‌ای یزد اهدا شد.