تازه ترین مطالب

آخرین دیدگاهها

درخشش فرزندان همکار برق منطقه‌ای یزد در هفدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو

درخشش فرزندان همکار برق منطقه‌ای یزد در هفدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو
فرزندان همکار شرکت برق منطقه‌ای یزد در هفدهمین دوره از مسابقات قرآنی فرزندان همکار وزارت نیرو، در رشته‌های مختلف کتبی و شفاهی حائز رتبه‌های برتر شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در این مسابقات که به میزبانی شرکت تولید نیروی برق استان یزد در دو مقطع و در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، حفظ موضوعی، مفاهیم و احکام و معارف نماز برگزار شد، فاطمه شاهدی فرزند حسین رتبه اول مفاهیم قرآن را از آن خود کرده و به مرحله کشوری راه یافت.

همچنین زینب شاهدی فرزند حسین رتبه دوم احکام و معارف نماز در مقطع اول، زینب بابا علیان فرزند روح‌الله رتبه سوم احکام و معارف نماز در مقطع دوم،‌ فاطمه صفار فرزند میرزا رضا رتبه دوم قرائت ترتیل در مقطع اول، مهلا دهقان فرزند فاطمه رسولی رتبه دوم قرائت ترتیل در مقطع دوم و زهرا دهقان فرزند حمیدرضا رتبه سوم قرائت ترتیل در مقطع دوم را کسب کردند.

در مقطع دوم رشته حفظ موضوعی نیز مبینا حسینی فرزند مهدی رتبه دوم و فاطمه ناصری فرزند علیرضا نیز رتبه سوم این رشته را از آن خود کردند.

علاوه بر این در رشته قرائت ترتیل محمد مبین حسینی فرزند مهدی رتبه دوم مقطع اول، محمدمهدی ناصری فرزند محسن رتبه سوم مقطع اول و امیرمحمد ناصری فرزند محسن رتبه سوم مقطع دوم و امیرعلی آخوندی فرزند حمید رتبه دوم حفظ موضوعی در مقطع اول، متین زائر الحسینی فرزند علی رتبه دوم و علی شفیعی فرزند اختر ملکی رتبه سوم مقطع اول اذان را به دست آوردند.

گفتنی است در این دوره از مسابقات، شرکت برق منطقه ای یزد با حضور ۵۶ نفر از فرزندان همکار، از نظر آمار شرکت کنندگان، از بالاترین میزان مشارکت در میان شرکت‌های صنعت آب و برق استان برخوردار است.