تازه ترین مطالب

آخرین دیدگاهها

جلسه ارزيابي عملكرد GIS با حضور ارزیابان شركت توانير

جلسه ارزيابي عملكرد GIS با حضور ارزیابان شركت توانير
جلسه ارزيابي عملکرد GIS شركت برق منطقه‌ای یزد با حضور ارزیابان شركت توانير برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در اين جلسه مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، بابیان صنعتي بودن استان يزد و مصرف ۷۰% انرژي برق در صنايع، فعالیت هر چه بهتر و بيشتر درزمینه‌ی GIS را خواستار شد.

محمدحسن صباغ زادگان تهيه‌ي نقشه‌های GIS شبکه‌های انتقال و فوق توزيع و برگزاري دوره‌های آموزشي را از جمله برنامه‌های اجراشده توسط واحد GIS شركت برق منطقه ای یزد عنوان کرد.

در ادامه، ابوالفضل اسدي، معاون برنامه‌ریزی و تحقيقات اين شركت، با بیان اهداف برنامه‌ریزی‌شده براي به‌روزرسانی و كاربردي كردن مبحث GIS، تصریح کرد: با همكاري واحدهای ذيربط توانسته‌ایم در عملیاتی نمودن و دريافت اطلاعات مربوط به پست‌ها و خطوط انتقال نيرو پيشرو باشيم و اميدواريم روند استقرار GIS در شركت برق منطقه‌ای یزد نيز مطلوب ارزيابي شود.

دكتر عبادي مشاور GIS شركت توانير، ضمن اشاره به اهميت GIS در شرايط كنوني، آن را نياز صنعت برق دانست و بر رفع مشكلات و تنگناهاي پیاده‌سازی كامل اين سيستم در برق‌های منطقه‌ای با همكاري شركت توانير تأکید كرد.

وي هدف از اين ارزيابي را شناسايي و تحليل نقاط قوت و قابل‌بهبود شرکت‌ها، ارائه‌ي راهكارها و پیشنهاد‌های لازم درروند اصلاحي توسعه‌ي GIS در هر شرکت عنوان كرد و محورهاي اصلي درزمینه‌ی ارزيابي را: سازماندهي و برنامه‌ریزی GIS در شرکت‌ها، جمع‌آوری و آماده‌سازی داده‌های مكاني و توصيفي پايه‌ي صنعت برق، به‌روزرسانی داده‌های مكاني، طراحي توسعه و پیاده‌سازی نرم‌افزاری GIS، آموزش و فرهنگ‌سازی و عملياتي نمودن GIS در فعالیت‌های جاري شركت و رعايت ملاحظات امنيتي آن برشمرد.

جلسه GIS

 

1 نظر

  • حسين - اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴

    ارزيابي در صورتيكه به طور واقعي انجام شود منشأء تغييرات مثبت خواهد بود.

نظر خود را بنویسیدنام:


دیدگاه شما: