تازه ترین مطالب

آخرین دیدگاهها

برگزاری نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با کارکنان معاونت بهره‌برداری

برگزاری نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با کارکنان معاونت بهره‌برداری
برگزاری نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای يزد با کارکنان معاونت بهره‌برداری

 

نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با کارکنان معاونت بهره‌برداری، با حضور سرپرست این معاونت و جمعی از معاونان و مدیران برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با هدف هم‌اندیشی و هم‌دلی با کارکنان معاونت بهره‌برداری این شرکت برگزار شد.

محمدحسن صباغ زادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در این نشست ضمن تشکر از زحمات مجموعه‌ی کارکنان معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای یزد برای عبور موفقیت­آمیز از پیک‌بار تابستان ۹۸، اظهار داشت: همه کارکنان با همدلی و همکاری برای عبور از پیک‌بار تابستان ۹۹، تأمین برق مطمئن و پایداری شبکه همچون سالیان گذشته تلاش کنند.

وی با اشاره به تعهد و تخصص سرپرست معاونت بهره‌برداری این شرکت، افزود: برای انتخاب مدیران جدای از موارد ذکرشده تجربه، سبک مدیریت، تعلق سازمانی و نحوه عملکرد در پست‌های سازمانی پیشین در نظر گرفته می‌شود.

مهندس صباغزادگان در راستای گردش شغلی، جابجایی افراد در شرکت را برای استفاده بیشتر از تخصص آنها و کسب تجربه برای آنان دانست و گفت: این کار برای صنعت برق موجب بازدهی بیشتر و منشا خیرو برکت است و تاکنون نتایج بسیار خوبی داشته است.

در ادامه این نشست، علی‌محمد فتح‌آبادی سرپرست معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای یزد نیز بر ضرورت همراهی و همکاری کارکنان این معاونت بر اجرای برنامه‌های ارائه‌شده تاکید و بیان کرد: تعداد زیاد کارکنان شاغل در معاونت بهره‌برداری، نیازمند توجه بیشتر معاونان و مدیران سازمان است.

وی با اشاره به توجه ویژه به بحث آموزش همکاران فنی، اضافه کرد: آموزش گام‌به‌گام و حین خدمت در امور انتقال نیرو اجراشده که بازخوردهای خوبی نیز داشته است.

مهندس فتح‌آبادی توجه ویژه به ارتقای سلامت جسمی و روحی کارکنان و بحث ایمنی در این معاونت را خواستار شد و افزود: همواره کارکنان، ناظران و پیمانکاران در معرض خطرات بیشتری در محیط کار و نیازمند آرامش و حمایت هستند که بحث HSE اولویت اول ما است.

اصلاح چارت سازمانی با توجه به ارتقای دیسپاچینگ برق منطقه‌ای به دیسپاچینگ AOC و ارائه خدمات بانکی به همکاران مستقر در معاونت بهره‌برداری از دیگر مواردی بود که سرپرست معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای یزد به آن اشاره کرد.

در این نشست همچنین محمدمهدی آرائی‌پور معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان این‌که به دنبال ارتقا کیفیت و اثربخشی دوره‌های تخصصی هستیم، گفت: هم‌اکنون از ظرفیت علمی کارشناسان فنی شرکت، جهت آموزش همکاران استفاده می‌شود که بازخوردهای خوبی نیز به همراه داشته است.

وی از ایجاد بانک اطلاعاتی مدرسان همکار در تمام حوزه‌ها در شرکت برق منطقه‌ای یزد و برنامه‌ریزی جهت ارتقای بحث ایمنی و HSE در واحدهای شرکت خبر داد.

در ادامه این نشست کارکنان معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای یزد به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص مسائل اداری، شغلی، رفاهی و خدماتی پرداختند و مدیرعامل و معاونان این شرکت به سؤالات حضار پاسخ دادند.